Shrnutí

4. dubna 2012 v 13:25 | Agrenej |  Chybové zprávy
Věříte, že mě pomalu přestává bavit, jak každou chvíli se odmlčím, nepřidávám žádné články a v podstatě ani nenavštěvuji stránky blogu? Obvykle je to jen obyčejné nabírání sil, inspirace, překecávání Múzy, aby se aspoň chvíli chovala jako hodná holka a spolupracovala. Tentokrát je to nejspíš jiné.


Když jsem se konečně dokopal k tomu, abych si založil blog, tak nějak jsem doufal, že z komentářů na své dílka zjistím cestu, jak se dál vyvíjet. No, z těch krátkých vět jsem moc nezjistil, ale i tak jsem rád za každý normální komentář.
Ustrnul jsem. Nějakou dobu stojím na místě, má dílka se mi čím dál častěji zdají podobná jako vejce vejci. Ještě horší je ale fakt, že nemám ani nejmenší představu, kudy vede cesta ke zdokonalení svých možností. Prostě nevím jak dál. Ztratila se půda pod nohama, zmizely nápady, Múza se odstěhovala.
Občas ze sebe něco ještě vysoukám, obvykle pro Básnění na AK, ale to hlavně díky konkrétně daným tématům. Jenže, jak jsem psal výše, zdá se mi, že jen starým kouskům dávám jiný nádech.

Očividně potřebuji nový vítr do plachet, kompletně oživit mozkové buňky, začít s něčím novým, neboť už i při tom focení si připadám jako kopírka, fotící stále stejně jedno a to samé… Zde to vlastně z určité části pravda je.

S focením bych si ještě poradit dokázal. Je tu jedna velmi živá a zajímavá oblast, do které se moc nepouštím. Lidi. Vždy jsem smekal klobouk před fotografy, co si na veřejnosti fotí ostatní. Já na to nemám nervy. Už jen představa, že bych s nimi musel mluvit, pokud by jim vadilo, že na ně mířím objektivem, mi bere chuť to zkoušet. I přes svou krizi se k tomu asi stejně neuchýlím.

Nezbývá než doufat, že se brzy vzpamatuji a opět začnu publikovat články pravidelněji v častějším rytmu.


S přáním nekonečného zdaru
Agrenej
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který kraj ukrývá Váš domov?

Jihomoravský 14.5% (34)
Jihočeský 4.7% (11)
Karlovarský 1.3% (3)
Královéhradecký 2.6% (6)
Liberecký 14.1% (33)
Moravskoslezský 14.1% (33)
Olomoucký 7.7% (18)
Pardubický 1.7% (4)
Plzeňský 4.7% (11)
Praha 7.7% (18)
Středočeský 9.8% (23)
Ústecký 1.7% (4)
Vysočina 3.4% (8)
Zlínský 7.3% (17)
zahraničí 4.7% (11)

Komentáře

1 Elenya Elenya | Web | 4. dubna 2012 v 13:37 | Reagovat

Ohledně focení lidí se ti ani nedivím. Fotit osoby považuji za to nejtěžší ohledně fotografování. Za prvé, jsou nestálí a pohybují se a za druhé, prostě se blbě fotí. Snad mě chápeš. Já nikdy kromě rodiny nikoho nefotila, možná bych to někdy zkusit chtěla, ale taky nemám odvahu. :-)

2 agrenej agrenej | E-mail | Web | 4. dubna 2012 v 13:40 | Reagovat

[1]: Domluvené focení je docela bezproblémové, však ty víš. :-D Ale fotit někoho ,,za jeho zády"... Ještě bych musel snášet pak něčí blbé řeči. Brrrrr....

3 Amia Amia | Web | 4. dubna 2012 v 13:52 | Reagovat

Čti, piš, pokud na sobě vidíš nějakou chybu snaž se ji odstranit. Hledej nové nápady, zaveď si notýsek a hlavně PIŠ PRAVIDELNĚ.
Je jedno jestli napíše jednu větu nebo románm, prostě si vyber dobu dne a VŽDYCKY něco napiš. Něco je něco, i kdyby sis zapsal ,,růžový hovno" a v život to nevytáhneš, nepoužiješ, nevyzkoušíš, neprozkoumáš, rovnou to okamžitě zmuchláš a hodíš to do ohně, prostě to napiš.
Nesnaž se napsat něco dobrého za každou cenu.
Jdi na celodenní výlet, nemáš teď školu ani práci ani nic pokud vím, tak můžeš jít klidně ve středu. Posaď se na náměstí (už je teplo, můžeš) a pozoruj, posaď se dp přírody a pozoruj. V chumlu lidí v samotě. Jdi se psem bez psa. Na pivo, na čaj, na vodu, s vlastním pitím. Na kole, pěšky, busem.
Seď doma a pozoruj. Popiš prasklinu na stropě.
PŘESTAŇ si říkat že to neumíš.

Na určitou dobu se na blog a cokoliv dalšího prostě vyser, NENÍ povinnost sem psát.

Hodně čti.
Zaveď notýsek.
Piš pravidelně.
Zkoušej psát to co ti nejde.
A nehodnoť sám sebe jako lúzra.

4 Martin Martin | Web | 4. dubna 2012 v 14:17 | Reagovat

Na každého tohle jednou přijde, ale jak už mi pár dobrých lidí, blog není povinnost ale radost. Píšeš pro ty, které tvůj blog zajímá, to ano, ale píšeš ho hlavně pro sebe. není nutnost být tady dennodenně, ale jen tehdy, když se ti opravdu chce a máš na to chuť. Píšeš a fotíš zajímavě a to
je to důležité, člověk sem tam něco napíše znovu v trochu jiné podobě, ale tak to už chodí. Doporučuju si na chvíli odpočinout a najít si téma, které tě zajímá, pak na něj napiš rozvitý článek, který vystačí i na tři dny a víc dopředu. Lidi si ho přečtou a napíší na něj svůj názor, ty budeš mít radost, že to někoho zaujalo a bude to motivace pro další a další články, opravdu to funguje, přeju hodně štěstí. :)

5 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | E-mail | Web | 4. dubna 2012 v 15:00 | Reagovat

Mluvíš mi tak trochu z duše. Neuvědomila jsem si to do té doby, něž mi někdo napsal zklamaný komentář, že čekal, že se budu nějak vyvíjet, ale já píšu pořád stejně. Nechávám to plynout a mám teď psací pauzu, třeba mě nějaká inspirace nakopne sama a tobě přeji to samé.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama