Říjen 2013

Návrat na Javorový a Ostrý

26. října 2013 v 10:00 | Agrenej |  Galerie
Pátek je již mnoho hodin uzavřenou kapitolou a stejně tak i další z řady výšlapů v rámci mého tělocviku. Tentokrát jsme zamířili na již v minulém semestru projitou trasu (článek ZDE). Tentokrát nás na cestách nepřivítaly překvapivě hluboké zbytky sněhu, místo toho nás přivítaly po včerejších deštích rozbahněné cesty. Tak jako tak o zábavu bylo postaráno.Výšlap - Radhošť-Pustevny

18. října 2013 v 17:45 | Agrenej |  Galerie
Jak už to tak u mě bývá, tak i dnes (18.10.) jsem byl součástí výletu Turistických aktivit naší školy. (Je to opravdu dobrý tělocvik.) Tentokrát se náš výlet konečně zaměřil na oblast blíže k mému domovu.
Neodradila nás mlha, ani že v půlce cesty začal na chvíli slušný slejvák a dokonce (většinu z nás) neporazil ani závěrečné prudké klesání po deštěm kluzkém listí,kamenech a trávě.
Přestože se mi i tato ,,procházka" líbila, z pořízených fotek jsem moc nadšený nebyl. Neobvykle vysoký počet rozmazaných fotek byl překvapující. Žeby se mi tentokrát tak moc klepaly ruce? Spoustu fotek také zničil déšť, konkrétně velké množství kapek rozmazujících obraz. Děs a bída. I z té jsem ale pro Vás něco vyhrabal.I ty verše jsou prokrastinací

17. října 2013 v 10:45 | Agrenej |  Poezie

Čas letí jako splašený, blíží se zkoušky,
a na stolech studentů se, jak ve středověku
kámen na kámen, vrší knihy.
Pomalu staví se hradby, jež musí být zdolány.
Tak vzhůru do toho, vzhůru do bitvy!

Bojovníkův pád

9. října 2013 v 16:13 | Agrenej |  Nad šálkem čaje

Ráno jsem si chtěl trochu přispat, ale nakonec mě vzbudil mocný řev motorové pily. Rozhodl jsem se využít získaný čas cestou na malý nákup. Škola pro dnešek šla do zapomenutí, neboť jediné mé předměty měly probíhat v místnosti, kde se dnes odehrávaly promoce - výuka zrušena.

Čekání na vlak

7. října 2013 v 20:25 | Agrenej |  Galerie
Každý čekaní na vlak využívá jinak. Někdo jen prostě čeká a s nervozitou kouká na hodiny, jiný si čte, poslouchá hudbu, či se baví s přáteli. Já se dnes rozhodl čekat na zpožděný vlak trochu jiným způsobem. Vytáhl jsem foťák.
Návrat na Velkou Čantoryji

6. října 2013 v 10:20 | Agrenej |  Galerie
S novým semestrem přišel čas i nového tělocviku. I přes menší rozvrhové komplikace jsem si opět zvolil turistiku. Díky tomu jsem byl minulý pátek (4.10.) opět na jednom turistickém výletě. Jako první jsme se vydali na již známou Velkou Čantoryji, o které jsem se zmiňoval ZDE.

Nyní se pojďme podívat, jak to vypadalo bez sněhu.


Když se neví kudy kam

2. října 2013 v 13:19 | Agrenej |  Chybové zprávy

Tak se opět prosekávám školním životem s jeho radostmi a strastmi, snažím se přijít na řádné využití volného času, nejlépe jinak než učením, a mimo jiné se má mysl obrací i k mému blogu. Aktivita na tomto blogu poněkud zřídla, myslím z mé strany, a na jiných blozích se neobjevuji už snad skoro vůbec. Měl bych s tím něco udělat a nejlépe nejprve zamést na vlastním prahu.

Chtělo by to však trochu analyzovat současné možnosti a hlavně si udělat přehled ve čtenářích mých výplodů. Proto se Vás ptám, návštěvníci tohoto blogu

Proč navštěvujete tento blog? Co Vás láká k jeho opětovné návštěvě?

Jeden z hlavních důvodů těchto otázek je i značně nízká míra komentářů u Příběhů na pokračování. Když nepočítám ,,obvyklé podezřelé" nabízí se otázka, zda to vůbec někdo čte, zda se vůbec někdo dívá, zda se objevilo další pokračování, nebo se snad o to zajímají právě jen ti staří známí, kteří se u mě objevují skoro u každého článku?

Blog je sice takové soukromé útočiště každého blogera, je plný toho, co oni si tam přejí mít, ale pro mě je i důležitá spolupráce se čtenáři, neboť k čemu je blog bez návštěv, bez reakcí?